G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 18 Mart 2016
  • 1.941 kez görüntülendi.
G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı

G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı

G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı
G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap indir G. A. Aiken – Ejderin Ateşi ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
G. A. Aiken – Ejderin Ateşi PDF ePub eKitap indir Rhona zorlu mücadeleler için yetiştirilmiş, savaşçı bir ailenin ilk kızı olarak şöhretini güçlükle elde etmişti. Fakat şimdi, bir dişinin sadece doğurmaya ve mağarada beklemeye yaradığını düşünen, Kuzeyli erkek ejderhaların yanında savaşmak durumunda. Ama Rhona’ya göre sadece aptallar ve deliler onu en iyi yaptığım şeyden,yani türünün düşmanlarını yok etmekten alıkoymaya çalışabilir. G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap indirBu yüzden Rhona Vigholf’un onun için yapabileceği en akıllıca şeyin, düşman bölgesindeki ölümcül görevlerinde, onlar her şeyi tehlikeye atmışken, karşısına çıkmaması olacağını düşünüyor. Vigholf’un becerikli ya da çekici oluşu ya da Rhona’ya abayı yakması da Rhona’nın umurunda değil. Her ne kadar genç Cadwaladr, Vigholf’un onu zor durumlara sokup, görev bilincini sınayarak çok eğlendiğine inansa da, Vigholf’un öz güvenine meydan okumanın, planlarını bozmanın ve onu kendine tutsak etmenin tadına varacağı anı düşlüyor. G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap
Take it Easy’nin nakarat kısmında Owen’a katıldı, beğeni dolu dinleyici kitlesinin önünde performans sergilemenin heyecanı anlatılamazdı. Burada onu kariyeri boyunca rahatsız eden felç edici sahne korkusu gibi şeylerin hiçbiri yoktu. Gansett’te çalmayı bu kadar çok sevmesinin bir başka nedeni de buydu.Owen ona sırıttı, onun da bu gece Evan kadar eğlendiğine şüphe yoktu. Konser aslında Owen’ındı. Evan’m ailesi

G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı

G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı

vven’ı Kolomb Günü’ne kadar kalmaya ikna etmişti ve o da Evan’ı bu gece kendisine katılması için kandırmıştı. Gerçi bunun için çok fazla dil dökmesine gerek kalmamıştı, zaten Evan, annesinin var olmayan aşk hayatını gittikçe daha çok sorgulamasından kaçarak evin etrafında dolaşmaktan başka bir şey yapmıyordu.

Evan McCarthy’nin alkışlar gibi uzak durduğu şeylerden biri de bağlılıktı ve kardeşlerinin domino taşları gibi bir bir devrilişinden sonra bu, annesinin duymak isteyeceği son şeydi. Önce Mac, Maddie’ye âşık olmuş ardından Janev, Mac’in en yakın arkadaşı Joe’yla evlenmişti ve sonra Grant Stephanie’ye âşık olmuştu. Ve yaraya tuz basar gibi arkadaşları Luke Harris de bu yaz ilk aşkı Sydney Donovan’la yeniden bir araya gelmişti. Evan bu insanların sularına ne katılmış olduğunu bilmiyordu ama her neyse o susamamıştı.

Neyse ki en azından Owen, Evan’ın bekârlığa bağlılığını paylaşıyordu. Ve fırtına dindikten sonra feribotlar çalışmaya başladığında New York’a geri dönen kardeşi Adam da öyleydi. Üçü bu evlilik kargaşasının ortasında birbirlerine tıı-tunmalıydı.

Owen onu hafifçe dürtiip bir masada tek başına oturan bir kadını başıyla işaret etti ve ona sorgulayıcı bir şekilde kaşını kaldırdı.

G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap Tanıtımı

Evan gözyaşlarını silip uzaklara bakan kadını izledi. Kalabalıktaki diğer kadınların aksine onlara bir parça bile dikkat etmiyordu. Egosu darbe almış olsa da, Evan kendi kendine bunun sorun olmadığını söyledi.

Love The One You Are With parçasına giriş yaparken Evan omuz silkti. Şarkıya eşlik ederken bir gözünü köşedeki mutsuz kadının üzerinde tuttu. İskeledeki asma ışıklar sayesinde kadının parlak, koyu renk, omuz hizasındaki saçlarını görebiliyordu. Sanki parmaklarını saçlarından geçirse ipekten geçirmiş gibi hissedeceği türden bir saçtı. Olağanüstü güzellikteki yüzünü görmek onu çarptı ya da ağlamaktan kızarmış olmasaydı öyle olacak yüzünü.

Şarkıyı bitirdiklerinde Owen kısa bir ara vereceklerini duyurdu. Genellikle bu, programda saatler süren eğlenceden sonrasını ayarladıkları zamandı. Hayranlarının bulunduğu masadaki arsız sarışın, göz göze geldiklerinde Evan’a davetkâr ve fettan bir şekilde gülümsedi. Tek yapması gereken oraya gitmek ve saatlerdir görüştükleri meseleyi halletmekti.

Kitabın Adı: Ejderin Ateşi
Orijinal Adı: The Dragon Who Loved Me
Alt Başlık: Ejderha Serisi 5
Yazar: G. A. Aiken
Çevirmen: Alp Levi
Seri: Ejderha Serisi (Dragon Kin Series, #5)
Seri Sıralaması: #5
Yayın Tarihi: 00 Eylül 2015 (Çıkış Tarihi:01.09.2011 [English])
Sayfa Sayısı: 464
Dili: Türkçe
ISBN: 9786059232166
Yayınevi: Ephesus Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Fantastik, Yetişkin

Ejderha Serisi;
1. Kitap: Ejderin Aşkı
2. Kitap: Ejderin Arzusu
3. Kitap: Ejderin Tutkusu
4. Kitap: Ejderin Büyüsü
5. Kitap: Ejderin Ateşi

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ekin leyl özen dedi ki:

    Fikrin yok, hakikatin yok, bilgin yok, ihlâsın yok, güvenin yok; ve düşün, bunlardan tek tek pay almış olarak ne çapta ahlâkın yok! ..

  2. Ayşe Yurdakul dedi ki:

    G. A. Aiken Ejderin Ateşi Pdf E-Kitap indir yazısını Eklediğiniz için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test