Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap Tanıtımı

 • 19 Mart 2016
 • 1.432 kez görüntülendi.
Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap Tanıtımı Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap  Marie Force – Aşk Nedensiz de Güzel ePub eBook Download PDF e-Kitap indir Marie Force – Aşk Nedensiz de Güzel PDF ePub eKitap Şişman bir kadın olan Grace, mide ameliyatı olur. Ameliyattan sonra Evan ile tanışır. Tanışmalarının ardından aralarında ilişki başlar.  Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap  Umut etmeyi bırakmazsan, aşk seni mutlaka bulur…

Grace hayatı boyunca şişman ve mutsuz bir kız olarak yaşamıştır. Ama bir gün kendisi ve geleceği için çok önemli bir karar alır ve mide ameliyatı olarak tam elli sekiz kilo verir. Daha önce erkeklerle hiç ilişkisi olmayan Grace, çocukluk aşkı Trey’le romantik bir gece geçirmek için Gansett Adası’na gelir, ancak bu randevu hiç de beklediği gibi geçmez. Grace, bir anda kendini ada sokaklarında beş parasız ve yapayalnız dolanırken bulur. Ne var ki kader karşısına başına buyruk, tek gecelik ilişkilerin adamı ve yakışıklı müzisyen Evan McCarty’yi çıkaracaktır. Aşk konusunda kesinlikle beceriksiz olan bu ikili aşkın umut dolu labirentinde yollarını bulabilecek midir? Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap 

Grace’in elini tutup, seksi bir şekilde sırıtarak elini nabız gibi atan ereksiyonunun üzerine bastırmaya çalıştı. “Ben çoktan kalktım, bebeğim.”

Grace elini çekti. “Sen değil. Ben. Tuvalete gitmem gerek.” Trey hüsrana uğramış bir şekilde yatağa çöktü. “Acele et o zaman.”

Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap Tanıtımı

Bir kenara attığı tişörtüne uzanıp başından geçirmeye çalıştı.

“Neden giyiniyorsun? Öyle git.” Grace’in elinden tişörtü kaptı. “Buna ihtiyacın yok.”

Asla birinin önünde çıplak kalmamış olan Grace Ryan tişörte yapıştı. Ama tamamen yeni bir hayata Trey’in tişörtü almasına izin verecek kadar hazırdı.

Grace’in yüzünü okşadı. “Git. Her şey yolunda.” Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap

Bu hassas ve beklenmedik jest ona yataktan sıyrılıp, arkadan adama nasıl göründüğünü takıntı yapmadan tuvalete gitmek için ihtiyaç duyduğu cesareti verdi. Duvarlardan onun işeme sesini duyabilir mi, diye merak etmesi gidişini neredeyse imkânsız hale getirecekti.

Ah, bunun için pek biçilmiş kaftan sayılmam, diye düşündü Eski Grace. Evet, sayılırsın, diye ısrar etti Yeni Grace.

Senin de diğer kızlar gibi seksi bir adamla ateşli bir gece geçirmeye hakkın var. Bunu kesinlikle hak ettin.

O kadar doğruydu ki. Kollarını dolgun göğüslerinin üzerinde kavuşturarak -vücudunun bu kısmı verdiği kilolardan nasibini alamamıştı- işini halletti. Trey’in banyo tezgâhının üzerinde bıraktığı telefonu gelen mesajla çaldığında ayağa kalkmıştı.

Aşk Nedensiz de Güzel Pdf E-Kitap Tanıtımı

Açıkçası, bakmak gibi bir niyeti yoktu ama her şeyden öte bu Mystic, Connecticut’ın azgınlık kralı Trey Parsons’tı ve bu konuda ona güvenmiyordu. Bu yüzden baktı.

Mesaj, Trey’in ilkokuldan beri en yakın arkadaşı, “Quigs” olarak bilinen Tom Quigley’dendi.

Balinaya çakmadın mı hâlâ? Eğer onun bekâretinin kanıtıyla gelmezsen beş yüz doları hatırlatırım.

Omzunun üzerinden baktığında, onun telefonuna baktığını gördü. Güzel. Küçük, hasta planından haberdar olduğunu anlamasına izin verecekti. Tekneden McCarthy Terin iskelesine çıktığında elleri ve bacakları şaşkınlık ve öfkeden titriyordu. Rıhtıma doğru yürürken içine acı çöktü. Yaşadığı onca şeyden sonra, yıllar süren obezite, mide kelepçesi taktırmak için verdiği büyük karar, zorla kilo verişi ve bir yıldan fazla uzak kalışına rağmen onu başka türlü tanımayan Trey gibi insanlar için o hâlâ şişman kızdı.

Şükürler olsun ki işler daha ileri gitmeden önce Trey’in tam bir aşağılık olduğunu anlamıştı. Onunla yatakta çıplak olduğunu ve ne kadar yakın olduklarını düşündüğünde… “Ah!” Parmaklarını saçına daldırdı ve bu görüntüleri beyninden atabilmeyi diledi.

Onlar teknede oynaşırken güneş, Gansett Adası’nda tuz gölünün üzerinde batmaya başlamıştı. Kalabalık iki gitaristin eski ünlü parçaları çaldığı Tiki Bar’da toplanmıştı. Grace barın yanından geçip giderken pek dikkat etmedi. Onun Trey Parsons’tan olabildiğince uzaklaşmak gibi daha büyük sorunları vardı.

Kitabın Adı: Aşk Nedensiz de Güzel
Orijinal Adı: Hoping For Love
Alt Başlık: The McCarthys of Gansett Island Serisi 5
Yazar: Marie Force
Çevirmen: Hülya Bakça
Seri: The McCarthys of Gansett Island Serisi (The McCarthys of Gansett Island Series, #5)
Seri Sıralaması: #5
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2016
Sayfa Sayısı: 384
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053488903
Yayınevi: Novella Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Şişmanlık, Yeni Hayat

The McCarthys of Gansett Island Serisi
1. Kitap: Bir Aşk Çarpıntısı
2. Kitap: Aşka Düşünce
3. Kitap: Aşka Son Bir Şans
4. Kitap: Aşka Tutunan Kalpler
5. Kitap: Aşk Nedensiz de Güzel
6. Kitap: Season for Love
7. Kitap: Longing for Love
8. Kitap: Waiting for Love
9. Kitap: Time for Love
10. Kitap: Meant for Love
10,5 Ara Kitap: Chance for Love
11. Kitap: Gansett After Dark
12. Kitap: Kisses After Dark
13. Kitap: Love After Dark
13,5 Ara Kitap: Celebration After Dark

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Vedat Balseven dedi ki:

  Sen, yalnız kendine oyuncak edindiğin mukavva Dünya içinde sahte gerçekler imal edip bunları insanlara yutturmaktan anlıyorsun!

 2. Muhammed Maraşlı dedi ki:

  Fikrin yok, hakikatin yok, bilgin yok, ihlâsın yok, güvenin yok; ve düşün, bunlardan tek tek pay almış olarak ne çapta ahlâkın yok! ..

 3. Sinem Kara dedi ki:

  Romantik ve sıcacık bir roman olması nedeniyle çok sürükleyici. Her zaman okunabilecek harika bir kitap. Kesinlikle tavsiye ediyorum

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test