Sinan Yağmur Hüzün Yanığı Pdf E-Kitap Tanıtımı

 • 13 Temmuz 2015
 • 1.815 kez görüntülendi.
Sinan Yağmur Hüzün Yanığı Pdf E-Kitap Tanıtımı

 Sinan Yağmur Hüzün Yanığı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Sinan Yağmur’un yazmış olduğu bu eserle ilgili yorumlarınızı bekleriz.

Islak harflerle konuş benimle sevdiğim.Ben sende en çok hüznü sevdim. Uzaklığı ayrılığın mesafesi bilirdim, meğerse ucu kapanmayan uzaklıklar yakınlıktan doğarmış. Aşk uzaklıktır, ölüm ise yakınlık. Aşk ile ölüm arasındaki perdenin adıdır hüzün. Ve her aşığın hüzünden geçen hazin bir hikâyesi vardır.

Kirletilen bir aşkı ancak hüzün temizler. Sürekli sorgu ve hesaplaşmaya dönen bir evliliği hüzün yanığı teselli eder. Aşk. Ayrılık. Yalnızlık. Yoksulluk. Ölüm. Hüzün yangınlarının beş mevsiminden günümüz insanlarının yalnızlığına bir yürek esintisi Hüzün Yanığı. Tasavvufi aşkı konu ettiği romanlarıyla milyonlarca okura ulaşan Sinan Yağmur, bugünde yaşanan bir aşk hikâyesiyle İstanbulun arka sokaklarında, Kapadokyada peribacaları labirentlerinin arasında dolaştırıyor okuyucusunu. Her zamanki gibi pergelin bir ayağını aşkın merkezine diğer ayağını ayrılığın hüzün ateşine dokundurarak, âşık olmakla sevmenin eş anlamlı olmadığını gösteriyor.
(Tanıtım Bülteninden)

Sinan Yağmur Hüzün Yanığı Pdf E-Kitap Tanıtımı

Zamanı, İslam’ı ve Aşkı bir araya getiren Türkiye’nin önde gelen yazarlarından bir tanesi olan Sinan Yağmur, Hüzün Yanığı romanı ile okurlarına İstanbul’da süregelen ve Kapadokya’ya kadar uzanan bir aşk hikayesi sunuyor.

Daha önce Tasavvuf üzerine yazdığı aşk romanı ile tanıyıp sevdiğimiz Sinan Yağmur, bu kez günümüzden bir aşk hikayesi ile okurlarının karşısına çıkıyor. İstanbul’un arka sokaklarında süregelen öykü Kapadokya’nın peribacalarına kadar uzanıyor ve Sinan Yağmur yeni romanı ile okurlarına aşk ile sevmenin aynı anlama gelmediğini gösteriyor.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. FERHAT ÇOBAN dedi ki:

  Kitabı çok sevdim, sağolun.

 2. YASİN AKBAŞ dedi ki:

  Sitenize bayıldımmmm..

 3. Ebru Açıkel dedi ki:

  Sinan Yağmur Hüzün Yanığı Pdf E-Kitap indir harika olmuş.

 4. HÜSEYİN BOĞA dedi ki:

  Ahmet bunu paylaştığın için sağol

 5. SERPİL HAZMAN dedi ki:

  Bu yazıyı (Sinan Yağmur Hüzün Yanığı Pdf E-Kitap indir) çok aramıştım ya. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test