WPTouch Pro 3 Ücretsiz Nulled indir

  • 03 Mayıs 2015
  • 1.150 kez görüntülendi.
WPTouch Pro 3 Ücretsiz Nulled indir
WPTouch Pro Nedir, ne işe yarar?
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere wpTouch wordpress sitelerimiz için olmazsa olmazlardandır. Ücretsiz WPTouch Pro  v3.7.4.1 sayesinde sitelerimizde kullandığımız temalar responsive yani mobil uyumlu olmasa bile sitemizden cep telefonlarından giren ziyaretçiler mobil temayla karşılaşır ve sitemizi kullanırlar. WPTouch Pro sayesinde sitemiz google’ın 2015 Nisan güncellemesinden de olumlu etkilenecek ve üst sıralara çıkacaktır. Mobil görünümlü temanız olmasa bile WPTouch Pro  sayesinde mobil temanız olmuş olacak.
Arkadaşlar WPTouch Pro  noralde ücretsiz ve ücretli sürümü olan bir wordpress eklentisidir. Ancak WPTouch Pro ücretsiz sürümünü çok kısıtlı olarak kullanabiliyorduk. Tema seçimi yoktu ve reklam kodlarımızı koyamıyorduk.  Bu sorunun üstesinden ancak WPTouch Pro eklentisini satın alarak gelebiliyorduk. Ancak bu eklentinin fiyatı da yüksek biraz. Tabi isteyen kişi, parası olan kişi yine de gidip parayla satın alabilir.

WPTouch Pro Faydaları Nelerdir?

WP Touch Pro faydaları saymakla bitmez aslında. Ama biz yine de dilimiz döndükçe saymaya çalışalım. Bir kere google amcanın gözünde çok iyi bir yere gelirsiniz. Harika bir mobil temanız olacak ki eklentinin bu versiyonunda birden çok eklenti mevcuttur. Ziyaretçi kaybı yaşamayacaksınız. Sitenize telefonundan giren biri sitenizde çok rahat bir şekilde gezebilecek ve istediği bilgiyi edinebilecek. Bir faydası daha var. O da bütün bunlar için cebinizden hiç para çıkmayacak olması. WP Touch Pro sürümünü ücretsiz bir şelikde indirecek ve kullanmaya başlayacaksınız.

WPTouch Pro Kurulumu nasıl yapılır?

WPTouch Pro kurulumu da oldukça basit. sitemizden indireceğiniz dosyaları wordpress sitenizin bulunduğu klasörün plugin klasörüne atacaksınız ve WPTouch Pro kullanmaya başlayacaksınız.
Biraz daha açıkla, anlamadık diyorsanız biraz daha anlatalım o zaman.
1:Aşağıdaki indirme linkleri vasıtasıyla indireceğiniz dosyaları rar dosyasından çıkarıp masa üstüne atını.
2:Masa üstünüze WPtouch.Pro.3.7.4.1.Nulled adlı bir klasör çıktı. Bu klasörün içinde iki adet klasör daha var değil mi? wptouch-pro-3 ve wptouch-dat adlı iki dosya tüm işimizi görecek.
3: WPtouch.Pro.3.7.4.1.Nulled klasörünün içindeki dosyaları bir ftp programı yardımıyla sunucumuza atcağız şimdi. Önerim FileZilla programınızı kullanmanızdır. Daha stabil ve hızlıdır.
4: Sitemizin kurulu olduğu dizine gidiyoruz. Sitemizin kurulu olduğu dizinde wp-content‘ti açıyoruz ve buraya WPTouch Pro 3 ÜCretsiz Nulled indir dosyasını atıyoruz. Sonra plugins klasörünün içine de wptouch-pro-3 dosyasını atıyoruz.
5: Sonra sitemizin yönetim bölümüne gidip eklentilerden yeni kurduğumuz wptouch-pro eklentisini aktifleştiriyoruz.
Yine Anlamadım diyorsanız eğer, kısaca;
wptouch-data Dosyasını Kuracağımız Dizin: /public_html/wp-content/
wptouch-pro-3 Dosyasını Kuracağımız Dizin: /public_html/wp-content/plugins

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ALİ GELEBEK dedi ki:

    Siteniz çok güzel

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test