Sitemiz Açıldı. Yazarımız Olur Musunuz?

  • 19 Nisan 2015
  • 1.023 kez görüntülendi.
Sitemiz Açıldı. Yazarımız Olur Musunuz?

Sitemiz Açıldı. Yazarımız Olur Musunuz?

Sitemiz Açıldı. Yazarımız Olur Musunuz?Merhabalar.
Sitemiz Açıldı. Yazarımız Olur Musunuz?Türkçe Öğretmenliğiyle ilgili her türlü dokümanı paylaşacağımız, sizlerin faydalanabileceği ve Öabt ile ilgili paylaşımların olacağı AlanTurkce.com açılmıştır.

Sitemizde ilkokul ve ortaokul ders notları, yıllık planlar, zümre öğretmenler kurulu toplantı tutanakları, Şök tutanakları, Teog ile ilgili dosyalar, Kpss ile ilgili ders notları ve deneme sınavları, Öğretmenlik alan bilgisi sınavıyla ilgili dokümanlar ve sayamadığımız daha birçok konuda içerik bulunacaktır.

Sitemize dosya ve doküman göndermek isteyen arkadaşlarımız bizimle şimdiden iletişime geçebilirler.

Yazar Alımları

Sitemiz yeni kuruldu. Şuan tek yazar olarak, bendeniz bulunmaktayım. Bana destek olmak, siteye ortak olmak ya da yazar olmak isteyen arkadaşlar lütfen bizimle iletişime geçsin.
Sitemizde yazar olacak arkadaşlara ödeme yapacağız.
Evet, yanlış duymadınız. Sitemize yazar olacak olan arkadaşa site gelirinden pay vereceğiz. Yazar olan arkadaşımız dilerse sitede paylaştığı dosyanın indirme linkini link kısaltma sitelerinden kendi hesabı üzerinden kısaltıp sitemizde yayınlayabilir ve ek gelir fırsatı elde edebilir.
Sitemiz daha yeni kurulduğu için herhangi bir geliri bulunmamaktadır. Ancak ileriki dönemlerde site büyüdükçe ve ziyaretçi sayısı arttıkça gelirimiz de olacaktır. Bu gelirden tüm yazarlarımıza paylaştıkları yazılar oranında ödeme yapılacaktır. Ödemeler aylık olacak ve ister banka hesabınıza isterseniz de paypal hesabınıza yatırılacaktır.
Detaylı bilgi için lütfen mesaj atınız: bitkicel@hotmail.com


Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Onur İlhan dedi ki:

    Mükemmel bir yazı olmuş Ahmet eline sağlık

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test