Mahrem Gizli Belgelerle Türkiye’nin Sırları

  • 19 Nisan 2015
  • 1.487 kez görüntülendi.
Mahrem Gizli Belgelerle Türkiye’nin Sırları

Mahrem
Gizli Belgelerle Türkiye’nin Sırları

Yakın zamanda alıp okumayı düşündüğüm ve yorumunu burdan sizlerle paylaşacağım bir kitap. Şimdilik kitap tanıtım yazısını burdan paylaşalım. Sonra kendi yorumlarımızı da ekleriz nasıl olsa.

Barış Pehlivan , Barış Terkoğlu

KIRMIZI KEDİ

– AKP-Cemaat ortaklığı, bir kız çocuğuna tecavüz dosyasını neden ve nasıl kapattı? – Fethullah Gülen’in Pensilvanya’daki evini kimler, neden bastı? – Emniyet İstihbarat, ABD Büyükelçiliği’ne Erdoğan’a dair ne söyledi? – Cemaat’in İmamı, hakkındaki iddiaları ilk kez nasıl yanıtladı? – Hangi AKP milletvekillerinin özel hayatları Washington’a not edildi? – Erdoğan’a, hangi AKP’lilerin “cinsel kabahatleri”ne karşı harekete geçmesi için baskı uygulandı? – Emine Erdoğan’ın Mustafa Sarıgül’e vefasının altında ne vardı? – Hangi Zaman gazetesi yazarı, karısını ABD Başkonsolosu’na şikâyet etti? – ABD hangi konuda Hakan Fidan’ı esefle karşıladığını söyledi? – Gülenciler TSK’daki havuz partilerinde neden bikini giyiyor? – MİT’in istihbaratçı adaylarına okuttuğu ders kitabında neler yazıyor? – Hangi ünlü gazetecilerin geçmişi isim isim fişlendi? – ‘Çok eşliliği’ MİT belgesine konu olan muhalif parti lideri kim? – Hangi ünlü işadamı ABD’li diplomata kendisini “Ben Amerika’nın avukatıyım” diye tanıttı? Bu sorular ve daha fazlası… İsim isim, olay olay… İlk kez okuyacağınız gizli belgeler ışığında Türkiye’nin sırları ortaya çıkıyor.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murathan Uğur dedi ki:

    Mahrem Gizli Belgelerle Türkiye’nin Sırları yazısı için Atilla İlhan’dan şiir alıntısı; su tozları yağıyor üstümüze özgürlüğümüz yoksa yalnızlığımız mıdır eflatuna çalar puslu lacivert

  2. ÖMER KIZILDEMİR dedi ki:

    Mahrem Gizli Belgelerle Türkiye’nin Sırları için sağolun, beğendim.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test