Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap Tanıtımı

 • 22 Mart 2015
 • 1.749 kez görüntülendi.
Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap Tanıtımı

Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap Tanıtımı

Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap Tanıtımı
Kendinizle yüzleşmeye hazır mısınız? Tanık yok. 12 yaşındaki Josy tanımlanamayan bir hastalığın pençesindedir. Doktor muayenehanesindeki tedavisi sırasında, ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Dört yıl sonra, Josy’nin babası psikiyatrist Viktor Larenz, bu trajediyle başa çıkabilmek için Kuzey Denizi’nde bir adada inzivaya çekilmiştir. Ceset yok. Bir gün güzel bir yabancı, ona sürpriz bir ziyarette bulunur. Anna Spiegel olağandışı bir şizofreni türünden muzdariptir: Kitaplarında yarattığı karakterler gerçek hayatta karşısına çıkmaktadır.
Son romanında da, tanımlanamayan bir hastalığa sahip küçük bir kızın, ardında hiç iz bırakmadan ortadan kayboluşunu yazmıştır. Kız nerede? Anna’nın hayalleri Josy’nin son günlerini anlatıyor olabilir mi? Viktor, istemeden de olsa, kızının kayboluşunun ardındaki sırrı çözmek için, son şansı olarak Anna’yı hastası olarak kabul etmeye razı olur. Ama kısa bir süre sonra, geçmiş su yüzüne çıktıkça, terapi seansları çarpıcı bir şekilde değişir – hem de korkunç sonuçlarla birlikte.
“Sebastian Fitzek’in Terapi’si, karakterlerinin iç dünyalarındaki gerilimleri ve konu ile tempo arasındaki etkileşimi çok iyi yakalayan sofistike ve edebi bir gerilim. Doğrudan, rahatsız edici ve akıcı bir üslupla yazılan bu kitap, eline entrika dolu bir polisiye alıp yatağa kıvrılarak kitap okumayı sevenler ve daha derin bir anlayış düzeyine ulaşmak isteyenler için eşi bulunmaz bir kitap.” John Katzenbach “Terapi, aslında akıl almaz bir muamma içinde saklı bir bilmece. Okuyucunun elinden bırakamayacağı ve onu sürekli tahminler yapmaya zorlayacak bir gerilim.
Psikolojinin ve gerilimin büyüleyici bir karışımı.” Paul Carson “Altında yatan gotik gerilim öğelerinin okuyucuyu tahmin edilmesi imkânsız bir sona doğru götürdüğü dâhiyane bir psikolojik gerilim.” Publishers Weekly “Bu yıl içinde okuduğum en iyi suç romanı, insanı kendine esir eden bir hikâye.”The Bookseller “Her sayfayı eliniz heyecandan titreyerek çevireceksiniz.”Alex Dengler, Bild
Terapi arka kapağında ” Parçalanmış Bir Dünyada, Gerçek ve Hayaller Arasına Sıkışıp Kalan Gerilim Dolu Bir Yaşantının Romanı ” şeklinde tanımlanmış ama bence bundan çok daha fazlası. Kızını çok hatta aşırıya kaçacak derecede çok seven baba ; Viktor. Küçük, masum bir kız; Josy. Mutlu bir aile iyi mi paramparça olabilir? Bir insan iyi mi çıldırır? Aslen her anne babanın yaşadığı “çocuğum büyüyor, artık bize eskisi kadar ihtiyaç duymayacak” mutluluğuyla gelen o küçük korkuyu tamamen karabasan olarak yansıtan bir kitap.
Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap Tanıtımı
Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap Tanıtımı
Her okuduğum kitabın ilk 50 sayfasında kurguyu oturtmaya çalışırım aklımda. Buna nazaran de tahminler yaparım. Gururla karışık bir üzüntüyle söylüyorum ki çok fazla kitap okuyan biri olarak genelde tahminlerim konusun da haklı çıkıyorum.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. CEMAL YOLCU dedi ki:

  Gece- gündüz esridin bir kaktüs yaprağında Terapi Sebastian Fitzek Pdf E-Kitap indir Oku

 2. Haluk Kurtuldu dedi ki:

  Linklerde sorun yok sanırım.

 3. MEHMET EROĞLU dedi ki:

  Sizi seviyorum.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test