Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap Tanıtımı

 • 04 Mart 2015
 • 3.617 kez görüntülendi.
Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap Tanıtımı

  Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap 

Her şey bir yanlış anlaşılmayla başladı! Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri! Hayal dünyalarında yaşayan, peri kızlarından değil o! Onun hayatı, masal dünyalarındaki benzer biçimde hiç olmadı. Esasen masalların, ucuz aşk romanlarına inanmayı bırakalı çok olmuştu. Ta ki; gece yarısı uyku sersemi yaptığı bir hataya kadar!

Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve pervasız yakışıklılığıyla Eymen’in baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu. Öyle sanıyordu! Oysa Eymen, evliliğin erkekleri itaatkâr bir köleye çevirdiğini ve gönül sızısının azap verici bir yıkımla, ehlileştirici etkisini düşünerek evlenmeyi mutlaka istemiyordu. Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kapılar aşka kapanmış, yüreği sırlarla örtünmüştü… Artık aşka yeminliydi! Bir gece zorda kalıp bir otele uğradı ve uyandığında hayatının en büyük yanlış anlaşılmasıyla karşılaştı. Böylece peri masalı başladı!

Tüm kadınlar kendisininken, o; bir tek asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor -Karısını!- ona haiz olabilmek için her yolu deniyordu. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu. Bu iki inatçı âşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli duracak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp peşinde kalmaya çalışacak…İki Yemin, bir aşk… Acaba hangisi kazanacak..

Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap 

Peri ailesini kaybetmiş ve amcasıyla yaşayan bir kız. Yengesinin eziyetleri yetmiyormuş gibi bir de sapık bir kuzenle başı belada. Yengesinin verdiği işlerin yorgunluğuyla derhal dinlenip uyumak için odasına gider ve o gece çektikleri yetmezmiş benzer biçimde yaşamı daha fazla altüst olur.
Eymen ise yakışıklı, varlıklı bir iş adamı. Geçmişte yaptığı hatalar yüzünden yaralı bir adam. Bir arkadaşının düğünü için gittiği şehirde yaptığı bir gecelik hata yaşamını sekteye uğratıp tamamen değiştirir.
İkisininde yaşadığı bazı şeyler var ve ettikleri yeminler var. Her ne kadar hayatlarını çıkmaza sürüklesede vazgeçemeyecek kadar bağlılar yeminlerine.
Kitap indirme linki sitemizde yoktur. Sitemizde kitap indiremezsiniz. Lütfen kitabı satın alınız.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Adsız dedi ki:

  kitabı indiremiyorum yardımcı olur musunuz

 2. Tugba özcan dedi ki:

  virüs programım izin vermiyo indirmeme nasıl yükledınız buraya o.O

 3. PDFindir. Net dedi ki:

  Merhabalar. Kitap linkleri sitemizden kalıcı olarak silinmiştir. Lütfen başka sitelerden deneyiniz.

 4. Hakan Vatan dedi ki:

  Kitap istek bölümünü göremedim.

 5. full 4k film dedi ki:

  Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap indir Siteniz çok güzel

 6. Alara Altay dedi ki:

  Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap indir için bir dörtlük yazasım geldi ama bulamadım 🙂

 7. SELMA YİĞİT dedi ki:

  Bu Müjde Aklanoğlu Yemin Bozdum Yolunda Pdf Ekitap indir yazısına bayılıyorum.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test