Mucizeler Yağarken Kristin Hannah Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 05 Mart 2015
  • 1.304 kez görüntülendi.
Mucizeler Yağarken Kristin Hannah Pdf E-Kitap Tanıtımı

Mucizeler Yağarken Kristin Hannah Pdf E-Kitap

Bazen bağışlamak, umut etmek ve mucizelere inanmak gerekir… Hayatının en büyük ihanetine uğrayan, terk edilen ve çok zor bir yıl geçiren Joy Candellaro, Noel yaklaşırken hep hayalini kurduğu maceraya atılmaya karar verir. Kimseye haber vermeden bir uçak bileti satın alır ve hiç tanımadığı bir şehre doğru yola çıkar. Fakat beklenmedik bir şey olur ve Joy kendini bir anda büyülü yağmur ormanlarının yakınlarında, muhteşem bir gölün kıyısında yer alan bir balıkçı kulübesinde bulur. Kulübede yaşayan küçük Bobby, yakın zamanda kaybettiği annesinin acısıyla başa çıkamamaktadır. Yalnızca hayalî arkadaşıyla konuşan küçük çocuğun babası Daniel da oğluna yardım edemediği için acı çekmektedir. Joy ikilinin hayatına tesadüfen girerek onlara yollarını bulmalarında yardımcı olur ve böylece aralarında güçlü bir bağ kurulur. Joy eski hayatını geride bırakıp bu yeni dünyanın bir parçası olmak istediğini fark eder. Fakat bu gerçek olamayacak kadar güzel atmosferde yanlış bir şeyler vardır. Joy hayallerle gerçeğin arasında bocalarken umudun peşinden gitmeyi seçer ve bir mucizeye tanıklık eder. “Mutluluk aşılayan, umut verici ve çok romantik bir hikâye…” Hartford Courant “Kristin Hannah’nın şimdiye kadarki en iyi kitabı.” The Columbus Dispatch “Hannah kalbinizin en derinlerine dokunacak.” Rendezvous “Bu dokunaklı ve duygusal hikâye kalbinizi ısıtacak.” Romantic Times

Mucizeler Yağarken Kristin Hannah Pdf E-Kitap Tanıtımı

Sıcak aşk hikayelerinin tanınan yazarı olan Kristin Hannah Mucizeler Yağarken romanı ile okurlarına yine masalımsı bir hayat mucizesi sunuyor.

Joy, uğradığı ihanet ile bir türlü kendisini toparlayamaz ve içinde bulunduğu hayattan kaçıp uzaklara gitmek ister. Bunun içinde hiç bilmediği bir şehre tayyare bileti alır ve yola koyulur. Kendini orman ve göl kenarında bir kasabada kabul eden Joy için hayat sürprizi küçük Bobby ile tanışması ile adım atar.

Bobby yakın zamanda annesini kaybetmiştir ve bunun tesirini hala atlatamamıştır. Kendini hayattan tamamen soyutlayan çocuk hiç kimse ile mevzuşmaz. Bu durumda babasını çok üzer. Elinden bir şey gelmeyen babanın imdadına Joy yetişir. İkilinin yaşamına girerek hem kendi hayatına bununla beraber onların hayatına bir mucize katar.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İSMAİL ÇETİNKAYA dedi ki:

    Uyumamak demek, soru sormak demek, zaten cevabı bulsa insan, uyuyabilecek. Kafka

  2. Gülay dedi ki:

    Kristin Hannah için söylenecek pek bir şey yok ama kesinlikle okumak için çok neden var. Bu konuda tartışmasız önde olan bir yazarın tüm eserlerini herkes okumalı.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test