Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 02 Mart 2015
  • 1.645 kez görüntülendi.
Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf E-Kitap Tanıtımı

Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf E-Kitap 

Altını çize çize okuduğunuz kitaplar vardır. Çok sayfalı kalınca kitaplardır bazen bunlar. Günler, haftalar, hatta aylar sürer okuyup bitirmek. Tamamlamış olduğinizde belki size aslabir şey vermez o kitaplar ve harcadığınız zamana üzülürsünüz… ama bir bakarsınız ki aklınıza bir çivi benzer biçimde mıhlanan altını çizdiğiniz o cümleler hayatınızı değiştirmiş, koca bir romandan kalan altı çizili üç-beş satır size yaşamın anlamını öğretmiştir.

Kahraman Tazeoğlu, bu kitabında, yukarıda bahsettiğim altı çizili satırları hayatınızı değiştirecek o cümlelelere dönüştürerek, sayfalar dolusu kitaba gerek bırakmadan okumanın rahatlığını sunuyor.

Tazeoğlu, bu kitabında yalnızca yayınlanmış eserlerinden değil, yeni yazmış olduğu aforizmalarından da faydalanıyor.

Her biri birer ‘Özlü söz’ olan bu cümleler, kiminizin not defterinde, kiminizin duvarında, kiminizin de kişisel iletisinde yerini alacak ve başkalarına ulaşacak. Bu özlü sözlerin, özellikle genç kuşağın kendini ifade etmiş olduğu ama artık paylaşılmaktan yüzüne bakılmayan sosyal paylaşım sitelerindeki iletilere ve internet dünyasına da taze kan getireceğine eminim. Benim benzer biçimde düşünenlerse bu cep boy kitabı hep yanında taşıyacak. Belki çantanızda çok yer kaplamayacak ama hayatınızda inanamayacağınız kadar büyük bir yer edeceği kesin.

Zeynep Demirkaya

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selo dedi ki:

    Kahraman Tazeoğlu Söz Pdf E-Kitap indir yazısını facede de paylaşabilirim değil mi?

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test