Hannah Richell Kıyıya Vuran Deniz Kabukları Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 22 Mart 2015
  • 1.247 kez görüntülendi.
Hannah Richell Kıyıya Vuran Deniz Kabukları Pdf E-Kitap Tanıtımı

Hannah Richell Kıyıya Vuran Deniz Kabukları Pdf E-Kitap Tanıtımı

Hannah Richell

ORKİNOS YAYINLARI

Kalbiniz affetse bile ruhunuz ihaneti unutup yeniden sevmeyi öğrenebilir mi? Dorset sahilini dalgalarıyla döven fırtınalı bir deniz… Kayaların tepesinde gün ışığında beyaz duvarlarıyla adeta inci gibi parlayan bir çiftlik evi… Clifftops. Burası Dora’nın bir zamanlar evim dediği yerdir. Şimdi ise Dora sevdiği adamla Londra’da yaşamaktadır ve içinde yeni bir hayat büyümektedir. Ancak on bir sene önce yaşadığı o korkunç olaydan bu yana kendini bir türlü toparlayamıyordur. Dahası kendini bir anne adayı olarak yeterli görmemektedir. Daha fazla bu şekilde yaşayamayacağını anlayan Dora, geçmişiyle yüzleşmek için çocukluğunun geçtiği o eve döner. İstediği cevapları annesinden öğrenecektir. Fakat döndüğünde hiçbir şeyin eski masumluğunu korumadığını görecektir. Çünkü her ailede sırlar vardır ve bazıları sonsuza kadar saklanmalıdır… Kıyıya Vuran Deniz Kabukları, ihanet ve yalanlarla parçalanan bir ailenin umuda tutunuşunu anlatan muhteşem bir roman.

Hannah Richell Kıyıya Vuran Deniz Kabukları Pdf E-Kitap Tanıtımı

Hannah Richell yurtdışında hakkaten çok sevilen bir yazar ve biroldukça kitabı bulunuyor. Nedense kitapları uzun süre Türkçeye çevrilmedi ve Kıyıya Vuran Deniz Kabukları bundan dolayı bir ilk.

Kıyıya Vuran Deniz Kabukları romanında Dora’nın geçmişi ile yüzleşmesini okuyoruz. Dora uzun seneler bir sahil kasabasında yaşamış fakat daha sonra burayı terk ederek Londra’ya yerleşmiştir. Yeni hayatı ona güzel bir aşk getirmiş fakat sıra çocuk sahibi olmaya geldiğinde Dora geçmişi sebebi ile buna hep uzak durmuştur. Geçmişi ile yüzleşmeden çocuk sahibi olamayacağını anladığında ise doğup büyüdüğü sahil nahiyesine geri rotatif.

Dora yüzleşmek için geldiği kasabada her şeyin çok değiştiğini görür. Anası ve geçmişi ile yüzleşmeye başladığında ise geçmişten gelen bir çok sır ortaya çıkar ve bunlarda onarım edilmesi daha zor yaralar oluşturur.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test