David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap Tanıtımı

 • 13 Mart 2015
 • 3.174 kez görüntülendi.
David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap Tanıtımı

David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap Tanıtımı

 

David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap Tanıtımı

Devasa bir eser. David Icke, şok edici sırları ve bastırılmış bilgiyi ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını bu müthiş kitabıyla pekiştiriyor. İnsanoğlunun ve “gerçek”in doğasının manipülasyonunu yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sinsice kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor. 1990’daki olağanüstü “uyanış”ından beri dünyadaki “keskin gerçek”leri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor. “Dünya”nın ve kolektif insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen/bir planetoid veya devasa bir uzay gemisi olan “Ay”da barınan dünyadışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor. Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi’ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David’in ilk kez 1990’daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek’in Titreşimleri var. David’in, “Gerçek’in Titreşimleri” dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan “Sonsuz Sevgi/Sonsuz Bilinç” olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor. İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. “Sonsuz Bilinç” olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve “Ay Matriksi”nin ürettiği illüzyonların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz? Bu kitap hayatınızı değiştirecek, realitenizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak… Yıllardır beklenen kitap…

David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap Tanıtımı

Komplo teorileri hepimizin alışageldiği şeyler. Dünyayı bir avuç insanoğlunun yönettiği, her belanın altında İsrail’in aranması gerektiği, ABD’nın bile onlara hayır diyemediği, bütün o kazaların, intiharların, suikastların aynı büyük planın parçası olduğu ve buna benzer teorilerin aslabiri bu coğrafyada yaşayan insanoğlu için yeni değil.
Eğer benim benzer biçimde ergenliğiniz Erich von Daniken okuyarak geçtiyse, başta Mısır olmak üzere bizim için hâlâ bir parça gizemini koruyan antik medeniyetleri aslen uzaylıların kurduğu teorisi de size yabancı değildir. İşte David Icke’ın “İnsanoğlu Ayağa Kalk” kitabı bu iki teoriyi birleştiriyor. Nasıl mı? Anlatayım.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. ebru acikel dedi ki:

  Peşimde her âşığın gölgesini taşırım

 2. GÜLSÜM KÖKTEN dedi ki:

  Daha çok kitap eklemelisiniz.

 3. Tamer Soysal dedi ki:

  Eklediğiniz için teşekkürler.

 4. CAN TUNÇEL dedi ki:

  David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap indir Oku yazısını facede de paylaşabilirim değil mi?

 5. İBRAHİM ESİN dedi ki:

  Simsiyah bir kıyamet tohumu filizlenir David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap indir Oku

 6. Mustafa dedi ki:

  Bu kitabı aylardır arıyorum indirebilmeyi başarırsa mutlu olacam.

 7. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar kitabı nasıl indirebilirim lütfen cevap yazınız.

  1. Ahmet dedi ki:

   Sitemizdeki tüm indirme linkleri silinmiştir efendim. Başka sitelerden lütfen arayınız.

 8. öknr yalçın dedi ki:

  Bu yazıyı (David Icke insanoğlu Ayağa Kalk Pdf E-Kitap indir Oku) çok aramıştım ya. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test