Aşk Başka Evde Sinan Akyüz Pdf E-Kitap Tanıtımı

  • 04 Mart 2015
  • 2.565 kez görüntülendi.
Aşk Başka Evde Sinan Akyüz Pdf E-Kitap Tanıtımı

Aşk Başka Evde Sinan Akyüz Pdf E-Kitap Tanıtımı 

Aşk ecel gibidir, geldi mi kaçamazsın…

“… hepimiz annesinin, babasının biricik kızıdır. Hiç kimse bigün metres olabileceğini aklına dahi getirmez. Kader mi bu hale getirir, aptallık mı, yoksa aşk mı bilinmez ama metres olmak büyük bir yüktür, taşınması güç bir etikettir. Mutluluktan çok acıdır. Bir hanım bunu sadece metres olduğunda anlamış olur…”

Genç ve güzel Eylül bigün aşkı bulduğunda bunun yaşamının en büyük imtihanı olacağını hiç düşünmemişti. Saruhan, aşkın peşinden giderken yeniden hayallerini bulduğunu ve tekrar kendi bulunduğunu fark ettiğinde bir seçim yapmak zorunda olacağını hiç tahmin edememişti. Bir fotoğrafla tüm mutluluğu elinden alınan Asuman ise aşkı nerede bıraktığını hiç bilememişti: “herkesin başına gelebileceğini ama benim başıma bu şekilde bir şeyin gelmeyeceğini düşünmüştüm. Meğerse ne kadar aptal bir düşünceymiş bu.”

“Metres yuva yıkan mıdır, yoksa yuvayı ayakta tutan mı?” sorusuna cevap arayan Sinan Akyüz, yine gerçek bir hikâyeden yola çıkarak bizi; aşkı, evliliği ve ilişkileri sorgulamaya çağırıyor. İncir Kuşları, Piruze-Şam’da Bir Türk Gelin benzer biçimde çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz’ün kaleminden aşk ve aşkı arayanlar üzerine sarsıcı bir roman: Aşk Başka Evde.

Aşk Başka Evde Sinan Akyüz Pdf E-Kitap Tanıtımı 

Eylül, Sevil ve Fadiş çok iyi dostlardı. Nerdeyse her gün bir araya gelip tüm problemlerini birbirleri ile paylaştıklarını sanıyorlardı. Oysaki gerçek hiç te bu şekilde değildi. Bunu fark etmeleri Fadiş’in amansız bir hastalığa yakalanıp günlerinin sayılı olduğunu duyduklarında anlamış oldular. Fadiş, Eylül ‘e hayatı ile ilgili yaptığı itirafı, Eylül nasıl sindireceğini düşünürken, yeni başladığı işyerinde ona aşkını itiraf eden ve karşılık bulamayan Engin ile de uğraşmak zorunda kalıyordu. Engin ise Eylül’ün onun ile arkadaş kalmak istemesini bir türlü anlamlandıramıyordu. Kendisi yakışıklı ve tüm kızların ilgisini çekebiliyordu. Eylül ise ona karşı hissettiklerini yüzüne söyleyecek kadar dürüst ve samimiydi.

Aşk profesörü her gün bir konu seçip radyodan hayranlarına sesleniyor ve okuduğu şiirler ile dinleyicilerini mest ederken bir yandan da sivri dili ile hayranlarını üzüyordu. Eylül, Fadiş ve Sevil de ara ara onu dinleyip mevzular hakkında konuşuyorlardı. Eylül, işlerinden fırsat buldukça Fadiş ile bir araya gelmeye çalışıyordu, onu tedavi için ikna etmek için de ayrıca çapa sarf etmesi gerekiyordu. Eylül çalıştığı işyerinin Antalya da açacağı otel için, halkla ilişkiler bölümü ve tüm üst düzey çalışanlamış olurı ile beraber bu şehre indiğinde yaşamının aşkı ile karşılaşacağını bilmiyordu. Engin’in gözü sürekli üstündeydi fakat Eylül bunu çokta umursamıyordu. Basın onların tanıtım toplantısından memnun bir şekilde kaldıkları otelden ayrılmıştı. Başarıları kutlamaya değerdi. Ceyda Hanım her ne kadar ekibin yaptığı işi bir tek kendine mal etse de, Zeynel Bey ve Saruhan Bey ekibin tümünü özellikle Eylül’e tebriklerini bildirmişlerdi. Çünkü basını o davet etmiş bizzat ilgilenmiş ve onlara ihtiyaç duyulan tanıtımı yapmıştı.

Yeni Konulardan haberdar olmak için lütfen mail abonemiz olun.

Mail adresinizi buraya yazınız:

Açılan Pencereden Güvenlik Kodunu Gir.Sana Gelecek Olan Doğrulama Linkine Tıkla.Aboneliğiniz Aktif.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Öykü Kurtoğlu dedi ki:

    Aşk Başka Evde Sinan Akyüz Pdf E-kitap indir yazısı için Atilla İlhan’dan şiir alıntısı; -sanki ateşten bir tebessüm- zehir zemberek aşkımız

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

test